20.09.2012      11      Комментарии к записи Виступ на тему: «Моя улюблена книга» отключены
 

Виступ на тему: «Моя улюблена книга»


3)         Історія створення книги.

за тими книгами, які вона читає.

II.        презентація улюбленої книги

–        Народна мудрість вчить: «Обирай письменника, як обираєш друга». А англійський письменник Самюель Смайлс вважав: «людину можна пізнати за тими книгами, які вона читає».

А закінчити урок мені б хотілося словами великого російського письменника Ф. М. Достоєвського: «Учіться і читайте. Читайте книги серйозні. Життя зробить все інше».

Сьогодні ми будемо пізнавати одне одного. І допоможуть нам це зробити наші вірні друзі – улюблені книги.

слово вчителя

IV. Домашнє завдання

зрозуміли, які книги до душі вашим однокласникам, звернули увагу на

С. Смайлс

Обладнання:   виставка улюблених книг учнів; ілюстрації до творів зарубіжної літератури. тип уроку:   урок розвитку мовлення.

3.         Демонстрація улюбленої книги і розповідь про неї

Обирай письменника, як обираєш друга. Англійське прислів’я

1)         Назва книги.

уваги, поповнився ще більше, пропоную назви творів зарубіжної літера

–        Сьогодні ми чимало дізналися про улюблені книги одне одного,

Арський Ф. «В країні міфів»; Беляєв О. «людина-амфібія»; Бічер-Стоу Г. «Хатина дядька Тома»; Бредбері р. «Марсіанські хроніки»; Буссе-нар л. А. «Викрадачі діамантів»; Верн Ж. «Таємничий острів»; Гловаць-ка К. «Міфи Стародавньої Греції»; Ґолдінґ В. «Володар мух»; Дюма А. «Три мушкетери»; Езоп «Байки»; Керролл л. «Аліса в країні чудес»; Кри-лов І. «Байки»; Крюс Дж. «Тім Талер, або Проданий сміх»; Кун М. «легенди та міфи Стародавньої Греції»; Купрін О. «Білий пудель»; лондон Джек «Біле ікло», «Поклик предків»; Носов М. «Вибрані оповідання»; Островський О. «Снігуронька»; Парандовський Я. «Міфологія»; Па-устовський К. «Теплий хліб»; Пушкін О. «Дубровський»; Сенкевич Г. «Янко-музикант»; Стівенсон р. л. «Острів скарбів», «Чорна стріла»; Твен Марк. «Принц і злидар»; Троєпольський Г. «Білий Бім Чорне вухо»; Уеллс Г. «Війна світів»; Хаггард Г. р. «рудники царя Соломона»; Хар-ріс Дж. Ч. «Казки дядечка рімуса».

Рекомендуем почитать ►
Структура стихотворения «О, весна без конца и без краю»

Мета:   з’ясувати коло читацьких інтересів учнів, прищепити любов і повагу до книги; розвивати зв’язне мовлення; виховувати зацікавлених читачів.

6)         Чому порадив би прочитати її іншим?

I.          оголошення теми й мети уроку

Оцінювання. Коментар учителя.

2)         Автор та відомості про нього.

1.         План виступу

III.       підсумки уроку

Можна обмежитися розповіддю про книгу за планом, а можна представити виступ у вигляді рекламного ролику, написати у віршованій формі і т ін.

2.         Форма виступу

тури, рекомендованих для додаткового читання.

ХІД УРОКУ

4)         Фабула твору (можливий стислий переказ окремого, улюбленого епізоду).

ті твори, які вам захотілося прочитати. А щоб список книг, гідних вашої

Людину можна пізнати

Записати три вислови про роль книги у житті людини, пояснити їх значення.

5)         Чим сподобалась книга?


Об авторе: dimasey