КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Понравилось сочинение, характеристика или краткое содержание - копируй!!! Качай!!! Скачал?
Добавь в закладки Ctrl+D или вступай в группу в ВК.
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ Сочинение на отлично
Сочинение на отлично! Не подходит? => воспользуйся поиском у нас в базе более 20 000 сочинений и ты обязательно найдешь подходящее сочинение по теме КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ!!! =>>>

Рік заснування: 1906. Рівень підготовки: IV. Ректор: Анатолій Федорович Павленко. Адреса: пр. Перемоги, 54/1, к. 261 а, м. Київ, 03680.

ФАКУЛЬТЕТ МІЖНАРОДНОЇ ЕКОНОМІКИ І МЕНЕДЖМЕНТУ. Спеціальність: «Міжнародна економіка» (обов’язкові: українська (російська) мова та література, іноземна мова (англійська, німецька, французька, іспанська), третій — на вибір: математика, економічна і соціальна географія, історія (України та всесвітня ХХ століття), основи економічних знань; денна — 1000 у. о., заочна — 500 у. о. за курсом).

ФАКУЛЬТЕТ ЕКОНОМІКИ ТА УПРАВЛІННЯ: (обов’язковий — українська (російська) мова та література, два інші на вибір з п’яти: математика, економічна і соціальна географія, історія (україни та всесвітня ХХ століття), основи економічних знань, іноземна мова (англійська, німецька, французька, іспанська); денна — 1000 у. о., заочна — 500 у. о. за курсом). Спеціальності: «Економіка підприємства», «Менеджмент організацій», «Економічна теорія».

ФІНАНСОВО-ЕКОНОМІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ. Спеціальність: «Фінанси» (обов’язковий — українська (російська) мова та література, два інші на вибір з п’яти: математика, економічна і соціальна географія, історія (України та всесвітня ХХ століття), основи економічних знань, іноземна мова (англійська, німецька, французька, іспанська); денна — 1000 у. о., заочна — 500 у. о. за курсом). КРЕДИТНО-ЕКОНОМІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ. Спеціальність: «Банківська справа» (обов’язковий — українська (російська) мова та література, два інші на вибір з п’яти: математика, економічна і соціальна географія, історія (України та всесвітня ХХ століття), основи економічних знань, іноземна мова (англійська, німецька, французька, іспанська); денна — 1000 у. о., заочна — 500 у. о. за курсом).

ОБЛІКОВО-ЕКОНОМІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ. Спеціальність «Облік і аудит» (обов’язковий — українська (російська) мова та література, два інші на вибір з п’яти: математика, економічна і соціальна географія, історія (України та всесвітня ХХ століття), основи економічних знань, іноземна мова (англійська, німецька, французька, іспанська); денна — 1000 у. о., заочна — 500 у. о. за курсом). ФАКУЛЬТЕТ МАРКЕТИНГУ: (обов’язковий — українська (російська) мова та література, два інші на вибір з п’яти: математика, економічна і соціальна географія, історія (України та всесвітня ХХ століття), основи економічних знань, іноземна мова (англійська, німецька, французька, іспанська); денна — 1000 у. о., заочна — 500 у. о. за курсом). Спеціальності: «Маркетинг», «Управління персоналом і економіка праці».

ФАКУЛЬТЕТ ІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМ І ТЕХНОЛОГІЙ (денна — 1000 у. о., заочна — 500 у. о. за курсом). Спеціальності: «Економічна статистика» (обов’язковий — українська (російська) мова та література, два інші на вибір з п’яти: математика, економічна і соціальна географія, історія (України та всесвітня ХХ століття), основи економічних знань, іноземна мова (англійська, німецька, французька, іспанська)), «Економічна кібернетика» (обов’язкові: математика, українська (російська) мова та література, третій — на вибір із чотирьох предметів: економічна і соціальна географія, історія (України та всесвітня ХХ століття), основи економічних знань, іноземна мова (англійська, німецька, французька, іспанська)), «Інтелектуальні системи прийняття рішень» (іспити ті самі).

ЮРИДИЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ. (обов’язковий: українська (російська) мова та література, два інші — на вибір з п’яти: математика, економічна і соціальна географія, основи економічних знань, іноземна мова (англійська, німецька, французька, іспанська), історія (України і всесвітня історія ХХ століття); денна — 1000 у. о., заочна — 500 у. о.). Спеціальності: «Економіка підприємства», «Облік і аудит» (спеціалізація: облік і аудит в АПК) (іспити ті самі).

Е-mail: [email protected] kiev. ua

Приймальна комісія: (044) 456-31-62, 459-62-75

Похожие записи

Сочинение опубликовано: 19.02.2016 понравилось сочинение, краткое содержание, характеристика персонажа жми Ctrl+D сохрани, скопируй в закладки или вступай в группу чтобы не потерять!

КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ