Кіплінг. «Мауглі». Основні персонажі казки та їх характеристика

Понравилось сочинение, характеристика или краткое содержание - копируй!!! Качай!!! Скачал?
Добавь в закладки Ctrl+D или вступай в группу в ВК.
Кіплінг. «Мауглі». Основні персонажі казки та їх характеристика Сочинение на отлично
Сочинение на отлично! Не подходит? => воспользуйся поиском у нас в базе более 20 000 сочинений и ты обязательно найдешь подходящее сочинение по теме Кіплінг. «Мауглі». Основні персонажі казки та їх характеристика!!! =>>>

1.         Виразне читання розділу повісті «Вранішня пісня

назвіть друзів і ворогів Мауглі.

IV.       Сприйняття й засвоєння учнями навчального матеріалу

 • Прокоментуйте уривок: «чоловік мессуа стояв… в куточку хатини і копав землю.
 • ХІД УРОКУ

  Мета: допомогти учням усвідомити багатство й різноманітність життєвого простору, відображеного у творі Кіплінга; розвивати навички виразного читання, переказу прозового твору, виділення головних епізодів, цілісного сприйняття великого за обсягом тексту; виховувати прагнення до пізнання закономірностей світу й сенсу життя, до добра й справедливості.

  (Мауглі не розуміє значення грошей, вони в його світі — найне-потрібніша річ.)

  навчитися виразно читати, переказувати розділи повісті «Вранішня пісня джунглів» та «Князівський анкас», виділяти головні епізоди та основну думку, характеризувати героїв.

  —        У Мауглі був давній ворог — тигр Шер-Хан, який постійно його перекривляв, дражнив, не хотів ділитися здобиччю. мужній хлопчик вирішив викликати тигра на чесний бій. Секундантами були з його боку Сірий Брат, а з боку Шер-Хана — шакал Табакі. Битва була запеклою. Спочатку тигр перемагав Мауглі, але той зібрав усі сили й скрутив свого ворога в баранячий ріг. Потім зідрав з тигра шкуру й приніс показати її Вільному Племені вовків.

  3. обмін враженнями про прочитане, евристична бесіда, виконання завдань пошуково-дослідницького характеру

  Продовжте речення.

  Мауглі, хоч і виріс серед звірів, мав такі людські риси… Мауглі виріс серед звірів, тому мав такі риси… Добре, коли в тебе є…

  I.          Мотивація навчальної діяльності школярів

  2.         словникова робота за запитаннями учнів

  VII. Підсумок уроку

  рольова гра «Я — редактор»

  VI. Домашнє завдання

  (Можна працювати за повним текстом розділу.)

  Хто це, чий це портрет?

   обладнання: портрет письменника, різні видання повісті-казки, ілюстрації до неї. теорія літератури: повість-казка, характеристики героїв.

 • Що таке анкас і чому він ніс людям смерть? (Палиця, якою поганяли слонів; вона була прикрашена коштовним камінням; люди, які хотіли нею заволодіти, убивали одне одного.)
 • —        індійське народне прислів’я говорить: «Сила людини в її друзях». і це справді так. маленьке, слабке, ніжне людське дитинча знайшло в джунглях друзів-звірів, які стали йому і батька ми, і наставниками, й охоронцями та рятівниками. історія мауглі казкова, але допомагає нам, людям, подивитись на себе збоку, зрозуміти свої сильні й слабкі сторони, свої вади. ми продовжимо знайомство з головним героєм, його друзями та ворогами й намагатимемося засвоїти моральні уроки повісті-казки Дж. р. Кіплінга «Мауглі». II.            Оголошення теми й мети уроку

  —        Один хлопчик готував домашнє завдання із зарубіжної літератури. Він узяв підручник, сів перед телевізором, по якому показували цікавий мультфільм «родина адамсів», надів, щоб не нудно було, навушники з музикою, і почав читати розділи повісті-казки «Мауглі». наступного дня ось що він розповів на уроці, коли його попросили переказати прочитане. Уважно прослухайте та знайдіть помилки в розповіді хлопчика й правильні факти. (Приблизно 10 помилок і 3 правильні факти)

 • Що вам найбільше запам’яталося з розділу? чому?
 • джунглів» (с. 157-171 — за підручником Ю. і. Ковбасенка,

  інтерактивна вправа «мікрофон»

  л. В. Ковбасенко; с. 144-146 — за підручником Є. Волощук)

  —        Там у нього трохи грошей,- відповіла мессуа.- ми більше нічого не зможемо взяти з собою.

  —        ах, так… Гроші… речі, які переходять з рук у руки і ніколи не теплішають. невже ці штучки потрібні і в інших місцях? — запитав Мауглі?»

   V. Закріплення знань, умінь та навичок

   III.       Актуалізація опорних знань

  • чому люди села хотіли вбити мессуа та її чоловіка? (Бо вони були заможні і дали притулок Мауглі, який посварився з мисливцем-хвальком та чаклуном.)
  • Як міг помститися Мауглі і як помстився за матір? (Напустив на село звірів із джунглів, щоб люди покинули цей край; міг би влаштувати кровопролиття, але не захотів.)
  • Проблемне завдання

   Сочинение опубликовано: 30.09.2012 понравилось сочинение, краткое содержание, характеристика персонажа жми Ctrl+D сохрани, скопируй в закладки или вступай в группу чтобы не потерять!

   Кіплінг. «Мауглі». Основні персонажі казки та їх характеристика